KONST / Litografier / Litografi 13351036
nr 1335 1036
Ester Zetterberg
(1919-2007), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 7/20. Motivet: 22x26cm
Utrop:
500 kr
måndag 29 juni 2020
kl 18:48:26
29 jun
Kvinnliga konstnärer
Läs mer om Kvinnliga konstnärer
Ester Zetterberg
Läs mer om Ester Zetterberg